نحوه پرداخت


پرداخت آنلاین

تمامی کاربران گالری ساترز می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ سامان در سایت Saterz.com ، مبلغ کالای سفارشی خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پرداخت موفق مبلغ کالا به منزله نهایی سازی سفارش است و نیازی به اطلاع رسانی انجام آن به گالری ساترز نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی (کارت ملی) خود را به همراه داشته باشد.

- چگونگی پرداخت آنلاین

کاربران محترم سایت گالری ساترز می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین و غیره امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت آنلاین اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 • ۱- شماره ۱۶ رقمی کارت

  • این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.
 • ۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

  • برای انجام پرداخت آنلاین لازم است از قبل رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را وارد نمایید.
 • ۳- کد CVV۲

  • این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی، ۴ رقمی می باشد.
 • ۴- تاریخ انقضا

  • تاریخ انقضا بر روی تمامی کارت‌های بانکی حک شده است.

نکات قابل توجه:

 • - کالای خریداری شده تنها در صورتی به مشتری تحویل داده می شود که تحویل گیرنده، کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی خود را به همراه داشته باشد.