تماس با ما


هدف اصلی این مجموعه، فراهم سازی بستری مناسب و ایده آل برای مشتری در جهت خرید راحت و آسان طلاهای نو و کارکرده و ارسال کالای انتخابی در نهایت امنیت، سرعت و زمانبندی دقیق می‌باشد. کاربران در حین خرید آنلاین گاهی ممکن است با نکته‌ای ابهام آمیز، سوال و یا مشکلی روبرو گردند و نیاز به مشاوره و راهنمایی کارشناسان امور مشتریان گالری ساترز داشته باشند. جهت تسریع در رفع ابهامات، سوالات و یا هرگونه مشکلی پیش از تماس تلفنی یا ارسال پیام به گالری ساترز، بخش سوالات متداول را مشاهده کرده و در صورت عدم دریافت پاسخ سوال خود، با ما تماس حاصل فرمایید.

مکانیزم پاسخگویی گالری ساترز:
این مجموعه برای پاسخگویی به امور کاربران راه‌های متنوعی همچون تماس تلفنی، پست الکترونیک، گفتگوی آنلاین با واحد پشتیبانی و نیز سیستم تیکتینگ را فراهم کرده است.

بازه زمانی پاسخگویی گالری ساترز روزهای شنبه تا چهارشنبه، ۰۹:۳۰ الی ۱۷:۳۰ و پنجشنبه‌ها ۰۹:۳۰ الی ۱۲:۳۰ می‌باشد.

نکته امنیتی و مهم:
شماره پیامکی تنها شماره‌ای است که گالری ساترز از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان گالری ساترز با شماره های دیگر، تخلف و سوء استفاده از نام گالری ساترز بوده و در صورت دریافت چنین پیامکی، خواهشمند است مراتب را جهت پیگیری قانونی موضوع و جلوگیری از هرگونه کلاهبرداری و یا سوء استفاده از اعتماد شما کاربران گرامی به soc@saterz.com اطلاع دهید.

شایان ذکر است شماره پیامکی ، تنها جهت ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه گالری ساترز را به اطلاع شما کاربران گرامی می‌رساند و بدیهی است که امکان دریافت و رسیدگی به پیام های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

نشانی گالری ساترز :

تهران ، خیابان اسکندری جنوبی ، بین خیابان مرتضوی و سپه ، کوچه امید ، پلاک 18 ، طبقه دوم ، فروشگاه و گالری آنلاین ساترز

کد پستی :

13199113763

تلفن :

02166864662

پست های الکترونیک:

واحد شکایات و امور مشتریان: CRM@saterz.com

روابط عمومی: info@saterz.com

واحد امنیت: soc@saterz.com