قوانین خرید


ورود کــاربران به وب سایت رسمی گالری ساترز و استـفاده از حساب کاربری، استفاده از طرح های تشویقی و سایر خدمات ارائه شــده ، به معنای آگاهی کامل و پذیرش کلیه قوانین و مقررات و شرایط استفاده از سرویس ها و خدمات Saterz.com است. خواهشمند است کلیه قوانین، مقررات و شرایط اعلامی از سوی گالری ساترز را مطالعه فرمایید.

قوانین عمومی
وبسایت Saterz.com در چارچوب قوانین و مقررات مدون جمهوری اسلامی ایران و قوانین ابلاغی از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیک فعالیت می‌نماید. در صورت بروز رسانی قوانین و شرایط استفاده، تغییرات در همین صفحه منتشر می‌شود.

کپی رایت (حق تکثیر و نشر)

کلیه اطلاعات و محتوای موجود در Saterz.com از قبیل مطالب متنی، تصاویر و انواع محتوای گرافیکی، لوگو، آیکون، آرم و نشان، نماد و مجوزهای اخذ شده و کلیه علامت‌های تجاری، فایل ها و کلیپ‌های تصویری و صوتی و بطور کلی انواع رسانه های استفاده شده، سورس کد، اسکریپت و انواع توابع مورد استفاده، سرویــس ها و خدمات ارائه شده، داده‌ها، نرم افزارها و App های ارائه شده، از اموال گالری ساترز بوده و یا تأمیــن کننده مــحتوای آن است. شایان ذکر است این مالکیت حقوقی و معنوی شامل: ساختار، انتخاب، هماهنگی و هارمونی، نگاه جملات، افق و استراتژی نیز می‌باشد و این مالکیت بر اساس قانون رقابت غیرمنصفانه و قانون کپی رایت (حق تکثیر و نشر) توسط مراجع ذیصلاح محافظت می‌گردد.

استفـاده از روش های مختلفی مثل دیپ لینک (Deep Link)، پیج اسکریپ (Page Script)، ربات، اسپایدر و یا الگوریتم های مشابه و معادل آن برای کپی محتوای هر یک از بخش های سایت غیرقانونی بوده و پیگیری آن برای گالری ساترز محفوظ است.

ارتباطات الکترونیک
سرویس‌های خدمات رســانی و اعلانات گالری ساترز مانند ایــمیل، پیام کوتاه، متن، اعــلان های تلفن همراه، اطلاعیه ها و یا دیــگر اعلانات به صورت الکترونــیکی انجام می‌شود و شما نیز از دریافت آنها از طــرف Saterz.com موافقت می‌نمایید.

دسترسی های برنامه ها و نرم افزارهای تلفن همراه

هنگام استفاده از App های ساخته شده توسط گالری ساترز ممکن است دستگاه شما مجوز خاصی صادر کند که اطلاعات این مجوز در تلفن همراه شما ارائه می‌شود.

حساب کاربری
حســاب کاربری شما فقط برای استفاده شخصی است و حق اعطای دسترسی به افراد دیگر، واگذاری و یا انتقال آن را ندارید. در صورت استفاده از هر یک از سرویس‌های گالری ساترز، کاربر مسئول حفاظت و صیانت از نام کاربری و کلمه عبور خود در دستگاه‌های شخصی بوده و تــوافق می‌نماید مسئولیت تمام فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز عبور رخ دهد به عهده وی می‌باشد. هنگام ثبت نام در سـایت از کــلمات منـاسب برای نام کاربری خود استفاده کنید. در صورت استفاده از نام کــاربری نامناسب، حساب کاربری شـما بدون هرگونه تذکری مسدود خواهد شد.

در سایت گالری ساترز محصولاتی مناسب افراد زیر ۱۸ سال نیز به فروش می‌رسد؛ در صورتی که سن کاربر از سن ذکر شده کمتر باشد، کاربر متعهد می‌شود که عملیات پرداخت با اطلاع والدین یا قیم قانونی وی صورت گرفته و گالری ساترز از تعهد نسبت به هرگونه مسئولیتی مبرا می‌باشد.

قیمت گذاری

لیسـت قیمت‌های گالری ساترز دائماً در حال بروز رسانی بوده و لازم به ذکر است که تمامی قیمـت‌‏ گذاری ها بـر پایه اصل مشتری مداری و حفظ حقوق و قوانیــن مصـرف کننده اسـت. در مواردی بسیار نادر و در صـورت اشتباه در قیـمت‌‏گذاری و یا نوسانات قیمت، اگر سـفارشی قابـل تحویل نباشد، گالری ساترز موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع داده و ســفارش را لغو نماید.

ثبت و پردازش سفارش
امکان ثــبت سفارش در گالری ساترز در تمام روزهای هفــته و به صــورت شبانه روزی وجـود دارد. 
مشتریان گرامی چنانچه سفارشات خود را تا قبل از ساعت ۱۴ به ثبت رسانید ، فرآیند ارسال کالا در همان روز کاری از ساعت ۱۹ الی ۲۲ صورت خواهد گرفت. در غیر این صورت ، فرآیند ارسال کالا در روز بعدی کاری صورت خواهد گرفت. (ویژه سفارشات تهران)
فرآیند ارسال کالا به شهرستان مورد نظر بنابر نوع انتخاب پست (سفارشی یا پیشتاز) مابین ۴۸ تا ۹۶ ساعت به طول خواهد کشید. (ویژه سفارشات شهرستان)

تذکر : روزهای کاری گالری ساترز از شنبه تا پنجشنبه، به استثنای تعطیلات رسمی در کشور می باشد. بدین ترتیب سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیل، در اولین روز کاری پس از تعطیلات بررسی خواهند شد.

كاربر هنگام سفارش كالا ملزم می‌باشد اطلاعات صحیح و كامل را در صفحه اطلاعات کاربری خود درج کند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات، مـانع تکمیل صحیح و به هنگام پروسه سفارش و تحویل کالا خواهد شد.

گالری ساترز مجاز است بدون اطلاع رسانی قبـلی نسبـت به توقــف سفارش‌‏گیری جدید اقدام و عرضه خود را متوقف کند و سفارش‌‏های ثبـت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شوند. حـق قطـع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات بدون اطـلاع قبلی به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا، برای فروشگاه گالری ساترز محفوظ است.

قوانین خرید و مطابقت محتوای سایت با محصولات
گالری ساترز بر پایه صــداقت با مشتــریان خود ارتباط برقرار می‌کند و بدیهی است تمامی محصولات این شرکت از کمیت و کیفیت بالایی برخوردار هستند و صحت و سلامت کالا و خدمات عرضه‌ شده توسط کارشناسان کنترل کیفی مورد تأیید می‌باشد. تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای کالاهای موجـود در سایت کاملاً مطابق با پارامترهای هر محصــول بوده و بخش مدیریت محتوا، هر محصول را دقیقاً همانطور که هست در سایت منــعکس کــرده و از بزرگنمایی در تصاویر و توضیحات غیر واقعی خودداری می‌کند. در عین حال سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای از محصولات، محیطی جذاب برای شما مهیا کنیم تا مراحـل خرید به کاری لذت بخش تبدیل شود.

یک خرید هوشمند در گالری ساترز
در وب سایت گالری ساترز کاربر امکان خرید امن و آنلاین کالا را خواهد داشت و قادر است خرید اینترنتی را با همان اطـمینان خرید از بازار واقعی تجربه نماید. در روش پرداخت اینترنتی، بانک به عنوان درگاه امن پرداخت اینترنتی و ناظر در تراکنش های مالی اینترنتی وارد می‌شود تـا هم خریدار و هم فروشنده از اطمینان خاطر بیشتری در انجام تراکنش برخوردار گردند. وجود نماد اعتماد الکترونیکی قابل پیگیری و شناسنامه‌دار اعطا شده از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیک مجوزی برای این امر است.

سیسـتم پرداخت اینترنتی توســط بانک های عامل به گونه ای طراحی شده است که هم ایمن باشد و هم ساده، اما با این وجود بـرخی اوقات ممکن است مسائلی در هنگام خرید اینترنتی به وقوع بپیوندد و هنگام پرداخت، شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفــق انجام شود. در این گونه موارد شرکت مسئول تراکنش ناموفق نمی‌باشد و مراتب را باید از بانک مورد نظر پیگیری نمایید.

خریدار موظف است هنگام مراجعه مأمور پست جهت تحویل کالا در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حـضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل مسئولیت و هزینه ارسال مجدد با خریدار خواهد بود.مبلغ کالای خریداری شده تنها در صورت احراز شرایط استرداد کالا قابل استرداد خواهد بود و کاربر ملزم به مطالعه و آگاهی از این شرایط است.

خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا، رضایت خود را از سفارش و سلامت کالا ابراز می‌نماید.